You are hereSport

Sport

warning: Creating default object from empty value in /data/www/zososadchb.cz/www.zososadchb.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

SPORT.....

O POHÁR PŘEDSEDY SOSaD sticky icon

V sobotu 27.6.2015 se mužstvo ZO SOSaD Cheb zúčastnilo fotbalového turnaje "O pohár předsedy SOSaD" v Sokolově. Organizace celého turnaje, za účasti 6 mužstev a za divácké podpory i vedoucích zaměstnanců SŽDC na úrovni PO K. Vary, OŘ Ústí n/L i GŘ, byla na vysoké úrovni. Hlavní organizátor akce však n e z a j i s t i l slibované slunečné počasí. V důsledku toho zvlhl našim borcům střelecký prach a obsadili nepopulární, leč slušné 4. místo.
Přesto bych rád tímto poděkoval organizátorům ze ZO SOSaD Sokolov J. Vašákovi, M. Klimentovi a ostatním za velmi povedenou akci.
J. Skopový

Fotbal Sokolov

Dne 21.6.2014 proběhl v Sokolově, jako již tradičně, fotbalový turnaj O pohár předsedy SOSaD za účasti 7 mužstev. Vítězem turnaje se stalo družstvo SOSaD Děčín. Naše družstvo pod hlavičkou SOSaD Cheb se umístilo na 3. místě. Děkuji všem aktivním hráčům, kteří reprezentovali SOSaD Cheb za výkony a umístění na stupních vítězů. Poděkování zaslouží také organizátoři v čele s Honzou Vašákem a Milanem Klimentem za hladký průběh celé akce.

J. Skopový

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.